subota, 07.12.2019.

subota, 07.12.2019. - 8:00

Osnovne 2 - Osnovne

OŠ Mate Lovraka
Prvenstvo osnovnih škola, 4
subota, 07.12.2019. - 9:00

Srednje - Srednje 2

I. gimnazija
Prvenstvo srednjih škola, 4
subota, 07.12.2019. - 9:00

Srednje - Srednje 2

Ugostiteljsko-turističko učilište
Prvenstvo srednjih škola, 4
subota, 07.12.2019. - 12:45

OK Don Bosco 3 - OK Dinamo 3

IX. gimnazija
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD, 9
subota, 07.12.2019. - 14:30

OK Medveščak - OK Novi Zagreb

OŠ Bukovac
1.B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA, 9
subota, 07.12.2019. - 16:00

OK Olimpik IV - HAOK Dubrava 2

OŠ grofa Janka Draškovića
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD, 9
subota, 07.12.2019. - 16:00

OK Dinamo - OK Karlovac

ŠD Peščenica
PRVA LIGA, 11
subota, 07.12.2019. - 16:35

OK Multibibus - OK Karlovac 2

Prehrambeno-biotehnološki fakultet
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD, 9
subota, 07.12.2019. - 17:00

OK Nebo 2 - OK Dinamo 4

OŠ Antun Augustinčić
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD, 9

nedjelja, 08.12.2019.

nedjelja, 08.12.2019. - 8:30

Mala - Mala 2

Dom odbojke "Bojan Stranić"
Mala odbojka, 3
nedjelja, 08.12.2019. - 9:00

Studenti - Studenti

Kineziološki fakultet
Sveučilišno prvenstvo, 3
nedjelja, 08.12.2019. - 11:00

HAOK Dubrava - OK Don Bosco 2

OŠ Antuna Mihanovića
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER, 9
nedjelja, 08.12.2019. - 12:40

Mala 2 - Mala

Dom odbojke "Bojan Stranić"
Mala odbojka, 3
nedjelja, 08.12.2019. - 14:30

OK Velika Gorica - ŽOK Kaštel

GSD Velika Gorica
1.B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA, 9
nedjelja, 08.12.2019. - 15:30

OK Nebo - OK Olimpik II

ŠD Inter
1.B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA, 9
nedjelja, 08.12.2019. - 16:00

OK Dinamo 2 - HOK Gorica

ŠD Peščenica
1.B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA, 9
nedjelja, 08.12.2019. - 18:00

HAOK Mladost II - OK Zadar

Dom odbojke "Bojan Stranić"
PRVA LIGA, 11

ponedjeljak, 09.12.2019.

ponedjeljak, 09.12.2019. - 19:45

OK Feniks - OK Plavi zmaj

OŠ Julie Klovića
2.A LIGA - grupa Sjever, 9
ponedjeljak, 09.12.2019. - 20:30

OK Samobor - OK Feniks 2

SD Samobor
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD, 9

utorak, 10.12.2019.

utorak, 10.12.2019. - 21:00

OK Gorica (M) - OK Čazma

GSD Velika Gorica
2.A Hrvatska odbojkaška liga - centar, 9